Марагоджип

Марагоджип – це один з різновидів арабіки. Такий різновид з’явилася неподалік міста Марагоджип, який знаходиться в бразильському штаті Байа. На деревах кави Марагоджип ростуть найбільші зерна, які не порівняти з будь-якими іншими.
Згодом такий сорт кави поширився по всій Латинській Америці. Незважаючи на те, що в Нікарагуа сорт Марагоджип дуже великий, набагато смачніше цей же кава, вирощена в Гватемалі. Нікарагуа Марагоджип характеризується терпким гіркуватим смаком, але є тонкі винні відтінки, які відрізняються дивовижним ароматом. Існує ще одна родзинка кави Нікарагуа Марагоджип – це яскраво виражені квіткові і фруктові нотки. Ще кави має легку кислинку, яка тільки прикрашає весь букет цього напою.
Фахівці вважають, що кава Марагоджип є одним з найкращих і найбільших сортів кави. Той, кому пощастило спробувати такий напій, зміг отримати насолоду від справді збалансованим смаком і тонким ароматом. Вперше кави Марагоджип був знайдений неподалік однойменного міста в Бразилії. Але в наш час можна отримати таку каву, вирощену і в інших країнах. Ця кава збирають в Гватемалі, Мексиці і Нікарагуа. Незважаючи на те, що зерна кави Марагоджип завжди великі, в залежності від місця зростання, вони відрізняються за смаком.
Що стосується, мексиканського Марагоджип, то він славиться своєю легкою консистенцією, а також шоколадно-горіховим смаком. На смак також таку каву трохи різкуватий.
Сам кави Марагоджип славиться своїм насиченим смаком. А от кава Марагоджип з Нікарагуа відома яскравим і насиченим смаком, який переходить в тривалий післясмак. Кава з Нікарагуа наповнений квітковими і фруктовими нотками. Цей напій досить міцний, тому добре бадьорить рано вранці і допомагає прокинутися. Навіть молоко не може перебити весь букет смаку та аромату кави Марагоджип з Нікарагуа.
Кава Марагоджип – це великі маслянисті зерна, які в розмірі перевищують відомі сорти арабіки в 3,5 рази. У цьому сорті кави поєднуються традиції, новаторство, а також високі технології. Кава Марагоджип вважається одним з найпопулярніших сортів у всьому світі.
Смак кави Марагоджип значно відрізняється від інших сортів, тому, щоб не робити на цьому акцент, таку каву готують в сумішах. Але в світі дуже багато любителів сорти Марагоджип, які не заважають його з іншими сортами, а готують виключно цей напій.
Мексиканський Маргоджіп відрізняється від звичної арабіки не тільки великими зернами, а й невеликою гіркуватістю. Такий кава володіє дивовижно тонким квітковим букетом і благородним гоструватим смаком.
Взагалі, людству відомо дуже багато кавових дерев, але придатними для вживання є тільки два: робуста і арабіка. Одним з сортів арабіки є кава Марагоджип. Таку каву рекордсмен по найбільшим зернам. Кава Марагоджип вирощується на висоті 600-700 метрів над рівнем моря. Він має дуже м’який і насичений аромат, неповторним шоколадним смаком.
Бразильці не знали, які дерева приживуться на їхній землі, тому привезли всі існуючі і висадили їх на невеликій ділянці. Багато дерева прижилися і перезапилілісь. Після цього деякі дерева пересадили на інші ділянки. Деякі з пересаджених дерев загинули, але інші дали урожай зерен небувалого раніше гігантського розміру. Часто можна почути іншу назву кави Марагоджип – слонові зерна. Дерева Марагоджип не вибагливі до погодних умов і температурі, але мають один недолік – не дають стійкого потомства.